Please wait, loading...

Latest Updates

big-plus
Dom i Wnętrze

Czy komplet rattanowy sprawdzi się w ogrodzie?

Sty 28, 2020

Klasyczny komplet rattanowy to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych ozdób przydomowych stref relaksu. Rotang wraca do mody, a producenci oferują nam nowe i ciekawe projekty, które z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Czy komplet rattanowy to dobry wybór do stworzenia strefy relaksu blisko domu? Jesteśmy zdania, że tak!

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Nowocześnie urządzony salon

Gru 30, 2019

Pokój dzienny to miejsce, gdzie odpoczywamy. Salon to równocześnie najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie w całym mieszkaniu. Tutaj nie tylko zapraszamy naszych gości, ale również inne osoby, które odwiedzają nas w celu załatwienia spraw służbowych. Warto zadbać o jego odpowiednie wyposażenie.

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Inspiracje na jesienny ogród

Paź 25, 2019

Jesień w ogrodzie może być naprawdę piękna – złota polska jesień charakteryzuje się przede wszystkim zmiennością barw i wspaniałą aurą. W połączeniu z wysokimi temperaturami możemy cieszyć się kolorowym spektaklem e własnym ogrodzie. Zaaranżowanie tej przestrzeni wypoczynkowej nie będzie wielkim wyzwaniem. Warto skorzystać z ofert topowych producentów!

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Ponadczasowy, biały regal na książki

Paź 09, 2019

Kolor biały należy do takich odcieni, które niezależnie od tego, jak będzie zmieniała się moda – zawsze będzie na topie. Niezależnie od tego czy mówimy aktualnie o ubraniach czy chociażby o meblach – biel zawsze będzie modna i zawsze będzie można na nią postawić, jeżeli będziemy niepewni co do jej wyboru.

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Jesień? Czas na nowe meble do ogrodu

Wrz 23, 2019

Koniec lata corocznie oznacza jedną rzecz, na którą czekają wszyscy miłośnicy odpoczynku w zaciszu własnego ogrodu – wyprzedaże! Wielkie posezonowe obniżki to doskonała okazja, aby zrobić mały remanent wśród ogrodowego wyposażenia. Może warto nieco odświeżyć zewnętrzną aranżację i wymienić wreszcie wysłużone, nadgryzione zębem czasu krzesła i stoliki na nowy, wygodny i elegancki komplet? Sprawdź, jakie […]

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Czy mam za twardy materac?

Sie 07, 2019

Niektórzy lekarze mówią, że spanie na twardym podłożu jest zdrowe dla naszego kręgosłupa. Nie można powiedzieć, że w jakiejś części nie mają racji. Jednak nie zawsze twarde podłoże do spania jest dla nas korzystne. Czy wiemy jak stwierdzić, czy ma się za twardy materac na łóżku?

 Like
zobacz tu stomatolog Kraków Nowa Huta sitodruk