Please wait, loading...

Latest Updates

big-plus
Dom i Wnętrze

Inspiracje i ciekawe pomysły – Meble Forte

Gru 14, 2018

Meble Forte to synonim wysokiej jakości oraz ciekawych pomysłów, jakie oferuje nam marka. W asortymencie tego producenta możemy znaleźć bardzo wiele różnego rodzaju mebli od uniwersalnych po oryginalne konstrukcje. Wielu klientów jednak poszukuje konkretnych rozwiązań, więc poniżej przedstawiamy ciekawe pomysły, które oferuje marka.

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Urządź mieszkanie niskim kosztem!

Maj 30, 2018

Urządzanie mieszkania to proces, którego nie jesteśmy w stanie zamknąć w ciągu kilku dni. Zazwyczaj skupiamy się na poszukiwaniu mebli, które widzieliśmy w jakimś katalogu czy w sieci. Niestety, zazwyczaj modne i designerskie meble są niezwykle drogie. Jak urządzić nasze mieszkanie bez opróżniania naszych kieszeni? Warto skorzystać z meblowych outletów!

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Retro aranżacje z duszą

Mar 01, 2018

Czarno-białe fotografie z dawnych czasów, gustownie oprawione albumy prababci, komplety dziewiętnastowiecznej porcelany, stare książki, meble z okresu przedwojennego. Te wszystkie rzeczy mają szczególną wartość. Sentymentalną, ale też estetyczną i artystyczną. Ich uroda nigdy nie przeminie. Dlatego tak chętnie uzupełniamy nimi także codzienne aranżacje. Chronimy rodzinne pamiątki i eksponujemy je, ale też szukamy takich rzeczy na […]

 Like
dentysta mikroskop Kraków ortodoncja katowice