Ślub na egzotycznej wyspie – jak zorganizować?

3 years ago

Coraz więcej Polaków marzy o urzeczywistnieniu swoich marzeń o wakacjach życia w egzotycznych krajach. Ze względu na znacznie niższe ceny w tym sezonie dla wielu z nich to marzenie stanie się rzeczywistością! Zupełnie nową formą wyjazdu w tropiki są również śluby organizowane w takich krajach jak Seszele, Mauritius, Dominikana. Dla młodych par to wyjątkowy dzień, który chcieliby spędzić w wyjątkowym otoczeniu – czy może być więc piękniejsze miejsce?

Wszystkim zajmie się biuro podróży!

Organizacja ślubu w miejscu takim jak Seszele czy Mauritius nie jest trudna – wystarczy znaleźć jedno z topowych biur podróży, specjalizujące się w tego typu turystyce. Zadaniem biura jest dogranie wszelkich detali, aby ślub mógł przebiec bez zakłóceń w wybranych przez parę młodą miejscu. Biuro podróży zajmuje się przede wszystkim dopełnieniem formalności i zadbaniem o to, aby państwo młodzi nie musieli martwić się niczym. Wiele tego typu wyjazdów połączonych jest od razu z podróżą poślubną, a sama para młoda otrzymuje zazwyczaj rabat „na nową drogę życia”.
Czy do takiego wyjazdu należy się szczególnie przygotować? Z pewnością należy pamiętać o wszelkich dokumentach niezbędnych do zawarcia małżeństwa: odpisach urodzenia, etc. Zazwyczaj ich obiegiem zajmują się pracownicy biura podróży. Drugą sprawą jest ważny paszport, który pozwoli nam na przekroczenie granicy obcego państwa.
Więcej informacji znajdziesz na romantyczne.com.

Metody Grabowski