Nowoczesny sprzęt na Twoją siłownię

1 year ago

Moda na zdrowy styl życia i dbanie o sylwetkę przyczyniła się do rozwoju cateringów dostarczających dietę pudełkową oraz sieci siłowni i klubów fitness. Obecnie w każdym większym mieście działa kilka punktów, gdzie możemy wycisnąć siódme poty na bieżni, skorzystać z rad trenera personalnego albo uczestniczyć w ciekawych zajęciach pod okiem instruktora. Biorąc pod uwagę różnorodność i szerokość oferty, przyciągnięcie nowych klientów na siłownię nie jest prostym zadaniem. My wiemy, jak to zrobić!

 

Nie tylko rowerki, bieżnie i orbitreki

Kluczem do wyróżnienia swojej siłowni na tle innych klubów oraz sposobem na zainteresowanie potencjalnych klientów jest uzupełnienie sprzętu o innowacyjne urządzenia wspomagające efektywne odchudzanie i modelowanie sylwetki. Obecnie ogromną furorę na rynku robią urządzenia marki Body Space. Czołowy producent proponuje innowacyjną metodę odchudzania polegającą na połączeniu treningu na rowerze ergometrycznym, stepie lub bieżni z terapią próżniową i promieniami InfraRed, w czasie której monitorowana jest praca serca. Podczas gdy dana osoba wykonuje ćwiczenia na maszynie, komputer dobiera obciążenie ergometru, wartość podciśnienia i podczerwieni do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Zaufaj ekspertom z Body Space

Przedsiębiorcy pragnący poszerzyć ofertę swojej siłowni czy salonu odnowy biologicznej o wysokiej klasy urządzenia mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie. Producent innowacyjnych urządzeń nie tylko dostarczy Ci sprzęt, ale również przeprowadzi przez cały etap wdrożenia,  przeszkoli i udostępni materiały promocyjne. Na stronie bodyspace.pl znajdziesz więcej praktycznych informacji i kontakt do przedstawicieli, którzy pomogą Ci wspiąć się Twojej firmie na wyższy poziom.

 

 

Metody Grabowski