Kancelaria prawne w Krakowie – pomoc prawna

Korzystanie z profesjonalnej pomocy prawnej pozwala uniknąć podejmowania nieprzemyślanych decyzji, które mogłyby skutkować odpowiedzialnością karną. Kancelaria świadczy porady prawne, w czasie, których, prawnik uważnie słucha klienta, aby poznać wszystkie szczegóły danego problemu i przedstawić strategiczne rozwiązania. Każdy może skorzystać z kompleksowej usługi wiążącej się z reprezentowaniem interesów klienta w sądzie oraz przed wszelkimi organami. Pozwoli to uniknąć konieczności stawiania się na sali sądowej, wystarczy uczynić adwokata swoim pełnomocnikiem.

Oferta kancelarii prawnej działającej na terenie Krakowa

Zgłaszając się do kancelarii prawnej, można liczyć  na doradztwo prawne i objęcie ochroną prawną w wielu dziedzinach polskiego prawodawstwa. Zawsze przedstawiany jest dokładny kosztorys, dzięki czemu klient podejmuje świadomą decyzję o korzystaniu z pomocy prawnej.

Kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw w następujących gałęziach prawa:

Kancelaria posiada swoją siedzibę w Krakowie, jednak udziela pomocy prawnej w różnych miastach na terenie kraju.

Kancelaria w Krakowie udziela pomocy prawnej w zakresie prawa gospodarczego

Prawnicy świadczą pomoc prawną w szerokim zakresie prawa gospodarczego, biorą czynny udział w negocjacjach ze stroną przeciwną i wydają opinie na temat projektów umów. W zakresie działalności kancelarii prawnej jest:

  • Pomoc w wybraniu optymalnego sposobu prowadzenia działalności gospodarczej, dotyczy to spółek prawa handlowego, konsorcjum, spółek cywilnych.
  • Prawnicy udzielają wsparcia prawnego podczas tworzenia: struktur holdingowych, oddziałów opracowywania projektów aktów korporacyjnych.
  • Prawnicy zajmują się wykonywaniem audytów nie tylko spółek prawa handlowego, ale również innych podmiotów Ponadto świadczą bieżące doradztwo w sprawach ładu korporacyjnego.
  • Kancelaria prawna w Krakowie udzielając pomocy prawnej wspiera rozwój działających już firm, zapewniając obsługą różnych procesów inwestycyjnych: przekształcenia, likwidacja i reprezentowanie przed sądami. Prawnicy zapewniają doradztwo prawne podczas transakcji w zakresie spółek oraz firm.

Prawnicy posiadają duże doświadczenie w zakresie prawa gospodarczego, znają potrzeby ówczesnego biznesu i podejmują się rozwiązywania nawet bardzo trudnych zadań. Decydując się na współpracę z kancelarią prawną można liczyć zarówno na doradztwo i opracowanie wielu analiz prawnych. Ważne jest profesjonalne opiniowanie, przedsiębiorca nie musi martwić się koniecznością samodzielnego sporządzania regulaminów, leasingu itp. Prawnik jest niezwykle pomocny przy restrukturyzacji zadłużenia, co pozwala uratować firmę przed bankructwem