Jesień? Czas na nowe meble do ogrodu

1 year ago

Koniec lata corocznie oznacza jedną rzecz, na którą czekają wszyscy miłośnicy odpoczynku w zaciszu własnego ogrodu – wyprzedaże! Wielkie posezonowe obniżki to doskonała okazja, aby zrobić mały remanent wśród ogrodowego wyposażenia. Może warto nieco odświeżyć zewnętrzną aranżację i wymienić wreszcie wysłużone, nadgryzione zębem czasu krzesła i stoliki na nowy, wygodny i elegancki komplet? Sprawdź, jakie meble warto mieć w swojej kolekcji!

Jeśli nowe meble to tylko… Technorattan!

Poszukiwania nowego wyposażenia na taras warto zacząć od zapoznania się z ofertą mebli wyplatanych z technorattanu. Nowoczesne meble łączą w sobie naturalne wykończenie charakterystyczne dla wyrobów wyplatanych z egzotycznego rattanu z bezwzględną trwałością tworzyw sztucznych. Krzesła, stoły i dodatki wykonane z syntetycznej plecionki za nic mają sobie deszcz, promieniowanie UV oraz skrajne temperatury. Wyposażając swój ogród w meble z technorattanu, nie będziesz musiał zaprzątać sobie głowy powracającym corocznie problemem związanym z koniecznością zabezpieczenia kompletu poza sezonem. Wyplatany z nowoczesnego tworzywa zestaw może przezimować bezpośrednio na tarasowych deskach.

Odrobina luksusu na co dzień

Czołowi producenci wyposażenia outdoorowego oferują znacznie więcej niż standardowe komplety składające się ze stołu i krzeseł. Chcesz zapewnić sobie i swoim najbliższym prawdziwy komfort? W takim razie przypadną Ci do gustu nowoczesne meble w formie głębokich, miękkich foteli, narożników o modułowej budowie oraz zgrabnych sof. Meble wypoczynkowe dobrych marek wyposażone są w poduszki pokryte poszwami z impregnowanego teflonem poliestru. Dzięki ochronnej powłoce woda i zanieczyszczenia nie wnikają w głąb  tkaniny, dzięki czemu zachowuje ona swoją świeżość pomimo intensywnego użytkowania i czynników zewnętrznych. Modne i wytrzymałe meble znajdziesz na stronie oltre.pl.

Metody Grabowski