Jak poznać podstawy Adobe After Effects?

2 years ago

Umiejętność obsługi profesjonalnych programów komputerowych jest podstawą funkcjonowania w wielu branżach. Jednym z najpopularniejszych programów jest Adobe After Effects. Jaki kurs Adobe After Effects wybrać, jeśli stawiamy dopiero pierwsze kroki w dziedzinie animacji i grafiki?

Kursy stacjonarne

W większych miastach poznanie tajników zaawansowanych programów graficznych nie jest problemem. Wiele ośrodków i firm szkoleniowych organizuje spotkania, na których profesjonalna kadra wprowadza kursantów w środowisko wybranego programu. Niestety, wygórowane ceny często nie są adekwatne do poziomu przekazywanej wiedzy, a efekt końcowy kursu pozostawia wiele do życzenia. Ponadto, dla osób aktywnych zawodowo dopasowanie się do sztywnych harmonogramów może stanowić duży problem. Z kolei uczestnictwo w weekendowym kursie wiąże się z rocznym poświęceniem niemal całego wolnego czasu.

Nowoczesna alternatywa

Dzięki ogólnodostępności sieci i rozwojowi nowych technologii, możemy uczyć się gdzie chcemy, jak chcemy i kiedy chcemy. Platformy e-learningowe przychodzą z pomocą każdemu, kto elastycznie i kreatywnie podchodzi do nauki i rozwoju swoich umiejętności. Na stronie cgwisdom.pl znajdziesz trzy kursy poświęcone zagadnieniom związanym ze środowiskiem Adobe After Effects. Swoją przygodę z animacjami i efektami specjalnymi warto zacząć od taniego kursu dedykowanego osobom początkującym, które nigdy wcześniej nie miały styczności z popularnym oprogramowaniem. Po zarejestrowaniu się na portalu, wyborze kursu i przelaniu symbolicznej kwoty, otrzymujemy nielimitowany dostęp do atrakcyjnych i przejrzystych materiałów dydaktycznych w formie ciekawych filmów wideo. Aby rozwijać swoje zainteresowania i poszerzać kompetencje wystarczy komputer z dostępem do Internetu i wygodny fotel.

Metody Grabowski