Glospolski.nl – portal dla Polaków mieszkających lub planujących pobyt w Holandii. Sprawdź najnowsze oferty pracy!

Królestwo Niderlandów przyciąga Polaków atrakcyjnymi zarobkami i komfortem życia. Nasi rodacy wyjeżdżają do tego kraju i pracują najczęściej w branży ogrodniczej, rolniczej, ale także w fabrykach przemysłowych lub w opiece zdrowotnej. Według danych jest ich tam około ćwierć miliona. Z myślą o Polakach powstał portal z najważniejszymi wiadomościami z Holandii, a także pełen ofert pracy, co ułatwia znalezienie zatrudnienie nawet w ciągu kilku dni!

Aktualne oferty pracy. Znajdź dobrze płatne zatrudnienie i ciesz się z wyjazdu za granicę bez obaw

Dużą popularnością cieszą się oferty zatrudnienia za pośrednictwem agencji pracy. Zapewniają one transport, zakwaterowanie, kontakt z pracodawcą i wszystkie niezbędne formalności. Pracownik to właśnie z agencją zawiera umowę zgodną z przepisami. Na rynku istnieje wiele firm, które są wiarygodne i to z nimi Polacy decydują się na swój pierwszy wyjazd. Praca Holandia, którą znajdziesz sieci, może okazać się Twoim najlepszym wyborem. Nie należy się tego bać. Jest to najszybszy sposób na znalezienie godnego zatrudnienia i rozpoczęcie nowego etapu życia w kraju tulipanów.

Wiadomości z Holandii z pierwszej ręki. Jeden z największym portali dla Polaków w Niderlandach

Głos Polski to serwis informacyjny, z którym będziesz zawsze na bieżąco z wydarzeń, które w tym momencie odbywają się w Holandii. Oprócz wyżej wymienionych ofert pracy, Polacy mogą nieco więcej dowiedzieć się o tym kraju we własnym języku, a przede wszystkim znaleźć to, co najbardziej ich interesuje. 

Na portalu znajdują się działy tematyczne, które zawierają informacje na temat wydarzeń sportowych, podatkowych, finansowych. Znajdziemy tam interesujące poradniki odnośnie zdrowia i urody, społeczeństwa czy przepisów kulinarnych. Decydując się na wyjazd do Holandii warto odwiedzić polski portal, gdzie bez problemu znajdziemy ogłoszenia o pracę, wynajem mieszkania, polskie biura rachunkowe, spis warsztatów samochodowych czy transport pomiędzy Polską a Holandią.