Atracja dla dzieci: fotobudka (Śląsk)

2 years ago

Organizacja imprez dla dzieci to bardzo skomplikowany proces. Dzieci dość szybko się nudzą, ale jednocześnie oczekują, że ich szalone zabawy będą w jakiś sposób uwiecznione. Stąd tak wielka popularność specjalnych miejsc do robienia zdjęć, jakimi jest fotobudka Śląsk z powodzeniem wykorzystuje to rozwiązanie, umożliwiając dzieciom i ich rodzicom robienie zdjęć w charakterystycznym otoczeniu.

Czym jest fotobudka Śląsk w poszukiwaniu atrakcji?

Fotobudki są coraz częściej obecne na imprezach, organizowanych zarówno z myślą o dzieciach, jak i dla dorosłych. Początkowo fotobudki towarzyszyły jedynie imprezom plenerowym i tematycznym, obecnie można je wynajmować także z myślą o imprezach prywatnych, coraz częściej wynajmuje się je z myślą o uatrakcyjnieniu wesel. Każda fotobudka może być wynajmowana na kilka godzin, w zależności od wybranej opcji użytkownicy mogą liczyć na wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej lub wideo, którą można się podzielić lub utrwalić na nośniku elektronicznym. Wbudowane w urządzenie oprogramowanie umożliwia dzielenie się sesją zdjęciową lub wideo w czasie rzeczywistym z użytkownikami w mediach społecznościowych. Niektóre fotobudki mają wbudowany moduł greenscreen, który zamienia tło na inne, wskazane przez użytkownika. Intuicyjny panel do obsługi fotobudki pozwala na wybór dowolnego formatu zdjęcia oraz ich ilości, a jednocześnie umożliwia szybką korektę kolorystyczną zdjęcia.

Wynajęcie fotobudki

Większość firm, które oferują fotobudki, wraz z wynajęciem urządzenia dostępnego w kilku wersjach oferują również usługę animatora, który z jednej strony dba o odpowiedni nastrój wszystkich uczestników zabawy, a z drugiej – służy swoim wsparciem w czasie robienia zdjęcia. Różne typy fotobudek sprawiają, że trudno wskazać, która z nich będzie najlepsza. Najbardziej podstawowa fotobudka to fotobudka złożona z wysokiego statywu, do którego dodaje się także statyczne tło oraz dodatkowe gadżety, dzięki którym zdjęcia są bardziej humorystyczne. W wersji greenscreen tło ma kolor zielony, co umożliwia wgranie dowolnego tła. Takie fotobudki sprawiają, że uczestnicy zabawy mogą się przenieść w okolice znane z wielu filmów.
Fotobudka typu box to najbardziej kompletna fotobudka Śląsk chętnie z niej korzysta przy organizacji imprez dla dzieci. W tej wersji fotobudki zdjęcia są robione wewnątrz specjalnego wnętrza, które jest zasłonięte kotarami. To właśnie dyskrecja zasłoniętych kotar sprawia, że część dzieci i ich rodziców decyduje się na szaloną zabawę przed obiektywem urządzenia.
Artykuł zrealizowany przy współpracy z smove.pl/.

Metody Grabowski