Wyjazd do Francji do pracy

Wyjazd do Francji do pracy

11 months ago

Nie maleje trend wyjazdu Polaków z kraju w celach zarobkowych. Dawniej najczęściej wybieraliśmy Wielką Brytanię, współcześnie jednak częściej stawiamy na kraje takie jak Niemcy, Francja czy Hiszpania. Najczęściej poszukiwanymi specjalistami w tych miejscach są lekarze, inżynierowie, informatycy, programiści. Nie mniejszym zainteresowaniem zatrudnienia cieszą się także opiekunki dla osób starszych, pielęgniarki, położne. Jak szukać pracy we Francji?

Poszukiwania pracy – biura pośrednictwa pracy

Poszukiwanie zatrudnienia powinniśmy rozpocząć od napisania porządnego CV w dwóch językach: angielskim i francuskim, w zależności do jakich firm pragniemy aplikować. Powinny znaleźć się w nim dotychczasowe miejsca pracy, umiejętności, informacje o przebytych szkoleniach oraz kursach. Warto pamiętać, że dla potencjalnego pracodawcy najbardziej liczą się nasze umiejętności zdobyte podczas stażu pracy.
Istotne jest pozostawienie naszych dokumentów w międzynarodowych biurach pośrednictwa pracy. Dzięki rejestracji i pomocy osób w nich zatrudnionych bez trudu znajdziemy liczne oferty dla nas. Plusem tego jest także gwarancja, że każda z ofert została dokładnie zweryfikowana. To znacznie pewniejszy sposób niż samodzielne wyszukiwanie ofert w sieci.

Po pozytywnym rozpatrzeniu naszej kandydatury musimy zaplanować przeprowadzkę do kraju docelowego. Pomogą nam w tym liczne firmy przeprowadzkowe oraz prywatne busy, wynajmowane przez firmy w Polsce. Jeśli szukasz dobrej oferty i nowoczesnych pojazdów koniecznie sprawdź naszą ofertę – bus Francja.

admin