Bukowina Tatrzańska noclegi z wyżywieniem

Weekend z rodziną – jaki region wybrać?

1 year ago

Spędzanie czasu z rodziną pozwala na zacieśnianie więzów oraz poprawienie kontaktów między małżonkami, rodzicami i dziećmi, partnerami. Warto planować wypady z małym wyprzedzeniem, aby móc się do nich odpowiednio przygotować. W Polsce najpopularniejszą destynacją dla krótkiego urlopu są oczywiście góry. Polacy najchętniej wybierają Podhale, które oferuje liczne atrakcje oraz szeroka bazę noclegową.

Co warto odwiedzić na Podhalu?

Podhale to przede wszystkim piękne Tatry oraz góralski folklor. Obowiązkiem jest spacer Krupówkami, jeśli jednak nie lubimy tłumów szybko możemy przejść na szlaki piesze na Kasprowy Wierch czy Giewont. Osoby starsze mogą wjechać na Kasprowy koleją linową! W samym Zakopanem czekają na nas liczne restauracje oraz karczmy.

Osoby pragnące aktywnie spędzać czas mogą skorzystać z licznych szlaków pieszych prowadzących po Tatrach. Osoby mniej zaprawione w chodzeniu powinny wybrać szlaki do popularnych dolin: Chochołowskiej i Kościeliskiej. Poza trekkingiem możemy również zwiedzać okolicę na rowerze – pomogą w tym ciągnące się kilometrami ścieżki rowerowe.
Szukasz niedrogiego noclegu na wysokim poziomie? Sprawdź naszą ofertę – Bukowina Tatrzańska noclegi z wyżywieniem.

admin