Wczasy na Podhalu

1 year ago

Wypoczynek na Podhalu to idealna propozycja dla osób aktywnych i ceniących kontakt z naturą. Wybierając się w te okolice możemy liczyć na świeże, górskie powietrze, możliwość aktywnego wypoczynku oraz poznanie ciekawego folkloru. Zaplanowanie takiego urlopu nie jest trudne. Poniżej przedstawiamy najciekawsze atrakcje regionu!

Bukowina, Zakopane, Murzasichle

Miastem, które najbardziej kojarzy się nam z Tatrami jest bez wątpienia Zakopane. Miasto to posiada wspaniałą historię, współcześnie stanowi centrum turystyki na Podhalu. Turyści przebywający w Zakopanem mają możliwość przechadzania się po Krupówkach, poznawania miejscowych przysmaków. Do największych atrakcji miasta należy kolejka na Kasprowy Wierch oraz kolejka na Gubałówkę. Turyści mogą spacerować po urokliwych uliczkach i przyglądać się zabytkowym, góralskim domostwom. Dodatkowo osoby aktywne mają praktycznie nieograniczone możliwości górskiego trekkingu. Osoby mniej zapoznane z górami mogą wybrać się na dłuższy spacer do Doliny Chochołowskiej czy Kościeliskiej.
Jeśli nie przepadamy za tłumami nasza baza noclegowa może być położona poza Zakopanem. Doskonale nadaje się do tego Bukowina Tatrzańska – miasteczko położone o kilkadziesiąt kilometrów od zimowej stolicy Tatr. Sprawdź ofertę naszego pensjonatu – Bukowina Tatrzańska noclegi z wyżywieniem.

Zenek