Please wait, loading...

Latest Updates

Meble wypoczynkowe w pokojach dziennych – co wybrać? big-plus
Dom i Wnętrze

Meble wypoczynkowe w pokojach dziennych – co wybrać?

Wrz 02, 2016

Poszukiwania sofy i foteli do pokojów dziennych i salonów mogą zająć nam sporo czasu – wszystko za sprawą szerokiej oferty topowych producentów oraz możliwości związanych z tapicerowaniem, zmianą kolorów. Wchodząc do sklepów meblowych i buszując w sklepach internetowych powinniśmy mieć konkretne oczekiwania względem mebla: określić jego styl, funkcjonalność, kolor. Dzięki temu zakupy przebiegną znacznie szybciej!

 Like
Jakie meble wybrać do sypialni? big-plus
Dom i Wnętrze

Jakie meble wybrać do sypialni?

Lip 13, 2016

Sypialnia powinna być miejscem idealnym do odpoczynku, relaksu. Wiele osób uważa, że jest to przestrzeń idealna do czytania, oglądania filmów wieczorami, rozmów z partnerem. Warto zastanowić się, jak ma wyglądać nasza sypialnia i dopasować ją do naszych potrzeb. Jakie meble i dodatki powinny się w niej znaleźć?

 Like
Biurko dla nastolatka – jak je urządzić? big-plus
Dom i Wnętrze

Biurko dla nastolatka – jak je urządzić?

Cze 16, 2016

Rodzice dzieci w wieku szkolnym powinni pamiętać o podstawowych obowiązkach, które ciążą na ich dzieciach – jest to nauka, odrabianie lekcji oraz wykonywanie zadań zleconych przez nauczycieli. Aby mogły one w spokoju wypełniać te obowiązki konieczne jest przygotowanie odpowiedniej przestrzeni do nauki. Współcześnie producenci mebli oferują nam wiele mebli dedykowanych dla dzieci uczących się. Warto […]

 Like