Please wait, loading...

Latest Updates

Planowanie podróży - Mazowsze big-plus
Turystyka

Planowanie podróży – Mazowsze

Lip 28, 2016

Wakacje na półmetku – to odpowiedni czas na zaplanowanie szybkiego wyjazdu wypoczynkowego lub przygotowanie się do tego zaplanowanego już dawniej. Przygotowanie się do wycieczki objazdowej po Polsce może okazać się jednak czasochłonne, szczególnie dla osób nie podróżujących własnym samochodem. O czym musimy pamiętać podczas podróży?

 Like
big-plus
Ciekawe

Szerokości i przyczepności!

Lis 26, 2014

Październik i listopad to ciężki okres zarówno dla dorosłych, jak i dla ich pociech. Po urlopach czy wakacjach trzeba na nowo wdrożyć się w codzienny tryb pracy i nauki, a przy tym zapomnieć o słonecznych popołudniach, weekendowych wypadach nad wodę i spacerach w letnich, zwiewnych ubraniach. A szara rzeczywistość może przecież być naprawdę przytłaczająca. Brzydka […]

 Like
big-plus
Ciekawe

Lot po marzenia

Lis 25, 2014

Podróżowanie z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. Osoby z całego świata starają się zobaczyć jak najwięcej, nie ograniczając się jedynie do wyjazdów, których celem są najbliższe miejscowości. Ciekawość i chęć poznania nowych ludzi i kultur sprawia, że chętniej wybieramy regiony leżące za granicami rodzinnego państwa.

 Like