Please wait, loading...

Latest Updates

big-plus
Dom i Wnętrze

Meble wykonane z technorattanu

Lip 30, 2016

Ogród to wyjątkowe miejsce, w którym najczęściej poszukuje się odpoczynku i gdzie spędza się czas wolny z rodziną i przyjaciółmi. By umilić sobie te chwile, warto zaopatrzyć się w odpowiednie meble, które będą doskonale sprawdzać się w zmieniających się warunkach atmosferycznych.

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Blacha trapezowa czy blachodachówka?

Maj 06, 2016

Większość inwestorów decyduje się na wykonanie pokrycia dachowego z blachy, przede wszystkim ze względu na przystępną cenę takiego rozwiązania. Warto pamiętać, że na rynku dostępnych jest kilka różnych rodzajów blachy, które można wykorzystać w przypadku domu jednorodzinnego, a także innych budynków.

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Pokój dla przedszkolaka

Kwi 05, 2016

Urządzanie pokoju dla przedszkolaka to nie lada wyzwanie – musi być on zarówno komfortowy, jak i bezpieczny. Pokój dziecka spełnia najczęściej kilka ról: jest to sypialnia, pokój zabaw, z biegiem lat staje się również pomieszczeniem do nauki. Jak urządzić je, aby dziecko czuło się komfortowo? Konieczne jest dobranie odpowiednich mebli oraz dodatków!

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Urządzanie sal konferencyjnych

Kwi 05, 2016

W coraz większej ilości biur w Polsce dba się o to, aby dostępna była przestrzeń konferencyjna. Zazwyczaj służy ona do organizacji spotkań pracowników, bywa jednak, że staje się miejscem rozmów z klientami. Warto zwrócić uwagę na jej umeblowanie i urządzenie – dzięki temu stanie się to pomieszczenie funkcjonalne i o profesjonalnym designie.

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Mały duży ogród

Kwi 05, 2016

Jesteś właścicielem ogrodu, którego powierzchnia jest niewielka? Nie wiesz jak go zaprojektować, aby był funkcjonalny i jednocześnie pomieścił wszystkie meble ogrodowe, dekoracje oraz akcesoria o których marzyłeś? Nie martw się! Aranżacja ogrodu o niewielkim metrażu jest prawdziwym wezwaniem. Wykorzystując poniższe wskazówki przyniesie oczekiwane efekty.

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Urządzanie wymarzonego mieszkania

Mar 25, 2016

Olbrzymia liczba Polaków mieszka w mieszkaniach blokowych. Tego rodzaju budownictwo na nowo powraca do mody – mieszkania tanieją, a rządowe dopłaty sprawiają, że znacznie łatwiej jest je kupić również osobom młodym, pragnącym rozpocząć samodzielne życie. Kiedy już staniemy się posiadaczami mieszkania konieczne jest jego odpowiednie urządzenie. Na czym się skupić?

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Meble do sypialni – czy tylko w sklepach stacjonarnych?

Mar 25, 2016

Kupowanie mebli nierzadko zajmuje nam kilka dni – wszystko z powodu konieczności dojechania do sklepów meblowych, które najczęściej umiejscowione są na granicy miasta czy w gorzej skomunikowanej części aglomeracji. Właściciele w ten sposób zapewniają sobie znacznie większą powierzchnię niż tę, którą mogliby im zaoferować właściciele budynków w centrum miasta. Dojazd jest bardzo uciążliwy dla osób […]

 Like