Please wait, loading...

Latest Updates

big-plus
Dom i Wnętrze

Biznes dla kobiet

Sie 30, 2016

Coraz więcej przedsiębiorczych kobiet decyduje się na ruszenie z własnym pomysłem na firmę. Oczywiście, panie mogą zajmować się różnymi dziedzinami, ale pewne gałęzie branży usługowej są szczególnie lubiane przez bizneswoman. O jakiego typu firmy chodzi? Jakie są dobre pomysły na biznes dla kobiet?

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Meble wykonane z technorattanu

Lip 30, 2016

Ogród to wyjątkowe miejsce, w którym najczęściej poszukuje się odpoczynku i gdzie spędza się czas wolny z rodziną i przyjaciółmi. By umilić sobie te chwile, warto zaopatrzyć się w odpowiednie meble, które będą doskonale sprawdzać się w zmieniających się warunkach atmosferycznych.

 Like
Urządzamy domowe biuro! big-plus
Dom i Wnętrze

Urządzamy domowe biuro!

Maj 06, 2016

Coraz więcej czasu spędzamy nad zadaniami zawodowymi – nierzadko zdarza się nam przynosić naszą pracę do domu. Jeśli sytuacja ta powtarza się nagminnie konieczne będzie stworzenie odpowiedniego miejsca, w którym spokojnie możemy pracować. Jak je urządzić? Od czego zacząć?

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Blacha trapezowa czy blachodachówka?

Maj 06, 2016

Większość inwestorów decyduje się na wykonanie pokrycia dachowego z blachy, przede wszystkim ze względu na przystępną cenę takiego rozwiązania. Warto pamiętać, że na rynku dostępnych jest kilka różnych rodzajów blachy, które można wykorzystać w przypadku domu jednorodzinnego, a także innych budynków.

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Pokój dla przedszkolaka

Kwi 05, 2016

Urządzanie pokoju dla przedszkolaka to nie lada wyzwanie – musi być on zarówno komfortowy, jak i bezpieczny. Pokój dziecka spełnia najczęściej kilka ról: jest to sypialnia, pokój zabaw, z biegiem lat staje się również pomieszczeniem do nauki. Jak urządzić je, aby dziecko czuło się komfortowo? Konieczne jest dobranie odpowiednich mebli oraz dodatków!

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Urządzanie sal konferencyjnych

Kwi 05, 2016

W coraz większej ilości biur w Polsce dba się o to, aby dostępna była przestrzeń konferencyjna. Zazwyczaj służy ona do organizacji spotkań pracowników, bywa jednak, że staje się miejscem rozmów z klientami. Warto zwrócić uwagę na jej umeblowanie i urządzenie – dzięki temu stanie się to pomieszczenie funkcjonalne i o profesjonalnym designie.

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Mały duży ogród

Kwi 05, 2016

Jesteś właścicielem ogrodu, którego powierzchnia jest niewielka? Nie wiesz jak go zaprojektować, aby był funkcjonalny i jednocześnie pomieścił wszystkie meble ogrodowe, dekoracje oraz akcesoria o których marzyłeś? Nie martw się! Aranżacja ogrodu o niewielkim metrażu jest prawdziwym wezwaniem. Wykorzystując poniższe wskazówki przyniesie oczekiwane efekty.

 Like