Spotkajmy się w małym domku

Spotkajmy się w małym domku

1 month ago

Nowoczesna architektura ogrodowa w dużej mierze odwołuje się do tradycyjnych koncepcji estetycznych i wykorzystuje urodę klasycznych projektów i materiałów. Przykładem tego są małe domki ogrodowe. Stanowią one wyraz naszej, częściowo utraconej, obecności w świecie natury. Umożliwiają pewien powrót do naturalności w jej nowoczesnym wymiarze.

Tradycja i nowoczesność

Współczesne małe domki ogrodowe nawiązują do tradycyjnego budownictwa w starym stylu. Zachowują przy tym różne udogodnienia, które charakteryzują nowoczesny sposób bycia. Prezentują się trochę tak, jakby je wyrwano z dawnych czasów i pięknych opowieści z naszego dzieciństwa.

Małe domki ogrodowe jako sauny

Przykładem tego może być domek-sauna, świetnie wyposażony, utrzymany w skandynawskim stylu. Domki-sauny to najgorętszy trend z chłodnej Finlandii. Możemy doznać w nim cudownego kontrastu ciepła i zimna. Taki domek wykorzystamy nawet podczas mroźnej zimy. Będziemy w nim bawić się doskonale, jednocześnie dbając o zdrowie i urodę.

Akcesoria, które okażą się niezastąpione w saunie ogrodowej to: klepsydra, kamienie, chochle, ceberki. Do tego przyjemne aromaty i zapachy, a nasza ogrodowa regeneracja spełni się jak w profesjonalnym SPA.

Małe domki ogrodowe jako domki grillowe

Kiedy poszukujemy atrakcyjnego miejsca do grillowania, małe domki także okażą się niezastąpione. Specjalnie do tego stworzony i wyposażony domek grillowy to doskonała propozycja dla miłośników spotkań przy grillu. Z zewnątrz wygląda ślicznie, a w środku jest rewelacyjnie przygotowany do grillowania. Zorganizujemy grilla bez względu na pogodę, kiedy tylko tego zapragniemy. Nie będziemy musieli odwoływać czy przesuwać żadnego spotkania w ogrodzie, a grill zawsze się uda.

admin