Samodzielne projektowanie kuchni

Samodzielne projektowanie kuchni

1 year ago

Funkcjonalne i eleganckie urządzenie kuchni nie jest dziełem przypadku. Najczęściej korzystamy z gotowych wzorów, proponowanych przez producentów mebli kuchennych. Okazuje się jednak, że zanim kupimy konkretny zestaw możemy samodzielnie stworzyć wizualizację takiego pomieszczenia. Jak to zrobić?


Obecnie w sieci działa kilka topowych firm, których zadaniem jest odpłatne udostępnianie programów graficznych. Oprogramowanie to działa na zasadzie lekcji, podczas których osoba zarejestrowana krok po kroku uczy się kolejnych funkcji oraz możliwości. W przypadku programów architektonicznych zazwyczaj jest to projektowanie budynków czy też wnętrza. Jednym z ciekawszych na polskim rynku bez wątpienia jest kurs 3ds max. Jak wygląda korzystanie z takich platform?

Rejestracja, opłaty, nauka

Pierwszym krokiem jest rejestracja na wybranej platformie e-learningowej. Warto sprawdzić kilka propozycji polskich firm – mają one ciekawe promocje dla nowych użytkowników. Podczas rejestracji podajemy swoje podstawowe dane, również adres e-mail, na który otrzymamy klucz aktywacyjny. Zazwyczaj sama rejestracja jest całkowicie bezpłatna. PO uaktywnieniu naszego konta możliwe będzie wybranie interesujących nas kursów – przy każdym kursie podana jest jednorazowa cena. Każdy wybrany przez nas kurs jest dodawany do wirtualnego koszyka. Kolejno przechodzimy do płatności – w momencie zapłacenia za wybrane kursy są one udostępniane nam bezterminowo. Oznacza to, że możemy rozpocząć kurs w tej samej chwili czy też innym, dogodnym dla nas terminie.

Co ważne: wybrane kursy możemy ściągać na nasz prywatny dysk, jednak zasady korzystania z nich są jasne – są one wyłącznie dla naszego użytku. Nie wolno nam ich rozpowszechniać czy udostępniać osobom trzecim.
Jeśli nie jesteśmy pewni, czy w całości opanowaliśmy omawiany materiał nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeszcze raz przejść konkretny kurs.

admin