Nowoczesny sprzęt na Twoją siłownię

1 year ago

Moda na zdrowy styl życia i dbanie o sylwetkę przyczyniła się do rozwoju cateringów dostarczających dietę pudełkową oraz sieci siłowni i klubów fitness. Obecnie w każdym większym mieście działa kilka punktów, gdzie możemy wycisnąć siódme poty na bieżni, skorzystać z rad trenera personalnego albo uczestniczyć w ciekawych zajęciach pod okiem instruktora. Biorąc pod uwagę różnorodność i szerokość oferty, przyciągnięcie nowych klientów na siłownię nie jest prostym zadaniem. My wiemy, jak to zrobić!

 

Nie tylko rowerki, bieżnie i orbitreki

Kluczem do wyróżnienia swojej siłowni na tle innych klubów oraz sposobem na zainteresowanie potencjalnych klientów jest uzupełnienie sprzętu o innowacyjne urządzenia wspomagające efektywne odchudzanie i modelowanie sylwetki. Obecnie ogromną furorę na rynku robią urządzenia marki Body Space. Czołowy producent proponuje innowacyjną metodę odchudzania polegającą na połączeniu treningu na rowerze ergometrycznym, stepie lub bieżni z terapią próżniową i promieniami InfraRed, w czasie której monitorowana jest praca serca. Podczas gdy dana osoba wykonuje ćwiczenia na maszynie, komputer dobiera obciążenie ergometru, wartość podciśnienia i podczerwieni do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Zaufaj ekspertom z Body Space

Przedsiębiorcy pragnący poszerzyć ofertę swojej siłowni czy salonu odnowy biologicznej o wysokiej klasy urządzenia mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie. Producent innowacyjnych urządzeń nie tylko dostarczy Ci sprzęt, ale również przeprowadzi przez cały etap wdrożenia,  przeszkoli i udostępni materiały promocyjne. Na stronie bodyspace.pl znajdziesz więcej praktycznych informacji i kontakt do przedstawicieli, którzy pomogą Ci wspiąć się Twojej firmie na wyższy poziom.

 

 

Metody Grabowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *