Najlepsze farby do renowacji skóry

Najlepsze farby do renowacji skóry

1 month ago

Na naszym rynku jest bardzo wiele profesjonalnych farb do renowacji skóry samochodowe, dlatego też wielu kierowców może mieć naprawdę bardzo duże problemy, aby wybrać najlepsze produkty. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, która farba do skóry samochodowej jest warta uwagi, a jakie produkty należy omijać szerokim łukiem.

Najlepsza farba do skóry samochodowej

Jeżeli chodzi o profesjonalne farby do renowacji skóry samochodowej, to w naszym kraju bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim farby angielskiej firmy Furniture Clinic, które w swojej klasie oraz w swojej cenie nie mają sobie równych. Farby Furniture Clini przeznaczone są przede wszystkim do odświeżania oraz do zmiany koloru wszystkich skórzanych elementów w samochodzie.

Największą zaletą farb Furniture Clini jest możliwość kontrolowania ilości silikonu, dzięki czemu sama farba do skóry samochodowej charakteryzuje się doskonałą odpornością na wycieranie oraz pękanie. Skóra samochodowa po dokładnym malowaniu jest zawsze miękka i bardzo delikatna. Warto wspomnieć również i o tym, że produkty firmy Furniture Clinic nie są wytwarzane na bazie rozpuszczalnika, dzięki czemu nie wysuszają skóry. Farba do skóry samochodowej marki Furniture Clini to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością, a przystępną ceną. Za 50 ml farby przyjdzie nam zapłacić niecałe 15zł.

Idealna farba nie tylko do tapicerki samochodowej

W Polsce olbrzymim zainteresowaniem cieszy się również farba firmy Colourlockto, która powinna zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych i najbardziej wymagających klientów. Produkty marki Colourlockto charakteryzują się znakomitymi właściwościami kryjącymi, przy czym sama farba pozwala skórze swobodnie oddychać. Warto wspomnieć również i o tym, że farby Colourlockto można śmiało wykorzystać nie tylko do tapicerek samochodowych, ale również do mebli domowych. Wadą farby może okazać się bardzo wysoka cena, za jeden litr przyjdzie nam zapłacić ok. 100zł, co w porównaniu z wcześniej opisaną farbą jest bardzo dużym wydatkiem.

Ciekawym i bardzo elastycznym rozwiązaniem może okazać się również specjalny lakier firmy Motip, który wykorzystywany jest do renowacji oraz poprawiania wyglądu części z winylu oraz skóry naturalnej. Produkt ten można wykorzystać także do poprawiania plastikowych elementów, dlatego też tak wielu kierowców korzysta obecnie z jego dobrodziejstwa. Motip produkuje się na bazie winylu, dzięki czemu produkt jest bardzo elastyczny i niesłychanie trwały.

Farbę do skóry kupisz na Lakiery24.com

admin