Please wait, loading...

Latest Updates

big-plus
Technologia

Kiedy warto wybrać rusztowania Plettac

Sie 30, 2016

Zazwyczaj rusztowania wybierane są przez firmy budowlane, które dzięki możliwości szybkiego i łatwego montażu mogą je wykorzystywać do wykonywania prac o charakterze remontowo-budowlanym. Same rusztowania mają jednak dużo szersze zastosowanie, co doskonale pokazują obecne także na polskim rynku rusztowania Plettac.

 Like
Przydomowe oczyszczalnie ścieków big-plus
Technologia

Przydomowe oczyszczalnie ścieków – poznaj ich zalety!

Lip 08, 2016

Coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych decyduje się na instalację obok domu przydomowej oczyszczalni ścieków. To urządzenie w znaczący sposób pozwala na zmniejszenie ilości odpadków i związków toksycznych przedostających się do gleby. Na czym polega zasada ich działania? Czy konserwacja tego typu urządzeń jest trudna? Jakie są jego zalety?

 Like
Jak zapewnić bezpieczeństwo pracownikom big-plus
Technologia

Jak zapewnić bezpieczeństwo pracownikom pracującym w trudnych warunkach?

Maj 27, 2016

O bezpieczeństwie pracy mówi się coraz więcej – wpływ na to mają przede wszystkim wypadki w zakładach pracy, których powodem jest zaniedbanie, niesprawność konkretnych urządzeń czy też nieuwaga ludzka. Bezpieczeństwo pracy to zagadnienie podnoszone przede wszystkim przez pracowników BHP, jednak w interesie samych pracowników jest zwracanie uwagi na to, czy zakład pracy zapewnia im odpowiednie […]

 Like
Samodzielne projektowanie kuchni big-plus
Technologia

Samodzielne projektowanie kuchni

Kwi 14, 2016

Funkcjonalne i eleganckie urządzenie kuchni nie jest dziełem przypadku. Najczęściej korzystamy z gotowych wzorów, proponowanych przez producentów mebli kuchennych. Okazuje się jednak, że zanim kupimy konkretny zestaw możemy samodzielnie stworzyć wizualizację takiego pomieszczenia. Jak to zrobić?

 Like
big-plus
Technologia

Kwi 05, 2016

Oczyszczalnia przy domu – co warto o niej wiedzieć? Coraz więcej klientów indywidualnych decyduje się na zakup nowoczesnej, przydomowej oczyszczalni ścieków. Tego rodzaju rozwiązanie jest niezwykle popularne, szczególnie w krajach skandynawskich. Przydomowe oczyszczalnie sprawdzą się najlepiej na terenach nieuzbrojonych, w domkach położonych na terenach górskich. Działanie oczyszczalni jest proste i nie wymaga dużego nakładu pracy […]

 Like
big-plus
Technologia

Jakie tonery kupować?

Kwi 01, 2016

Drukarka to bardzo przydatne i praktyczne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w każdym biurze, a także w domu. Użytkownicy tego typu urządzeń muszą jednak zazwyczaj stanąć przed dylematem dotyczącym wyboru tuszu. Problem polega na podjęciu decyzji o zakupie droższego oryginału lub tańszego zamiennika.

 Like
big-plus
Technologia

Prosument: NFOŚiGW podsumowuje 2014 rok

Sty 09, 2015

Od razu sprecyzujemy – na dzień dzisiejszy Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej opublikował na swojej stronie internetowej jedynie podsumowanie zeszłego roku pod kątem ilości funduszów wojewódzkich, które postanowiły dołączyć do programu „Prosument”. Żadnych danych odnośnie ilości podpisanych umów jeszcze niestety nie ma.

 Like
big-plus
Technologia

Doładowanie telefonu przez Internet

Sty 07, 2015

Internet daje nam mnóstwo możliwości i znacząco ułatwia życie, wchłaniając coraz to nowe obszary działalności marketingowej. Tego nie da się ukryć. Nic więc dziwnego, że na rynku doładowań telefonów rusz co rusz pojawiają się nowe serwisy oferujące doładowania w niższej cenie. Powstaje pytanie – jak sprawdzić wiarygodność takiej strony?

 Like