Please wait, loading...

Latest Updates

big-plus
Motoryzacja

Dlaczego lakier kameleon?

Lis 07, 2016

Karoseria naszych samochodów wciąż jest narażana na korozję oraz na uszkodzenia mechaniczne. Trzeba bardzo na nią uważać, dbać o nią, gdyż w przeciwieństwie do tego, co było kiedyś – współcześnie jest ona cieńsza. Z tego względu łatwo ją uszkodzić mechanicznie. Dzięki istnieniu wielu preparatów możemy natomiast chronić karoserię przed korozją. Zanim jednak będziemy dbali o […]

 Like
comment Leave a comment
big-plus
Motoryzacja

Bezpieczni na drodze w czasie awarii

Wrz 15, 2016

Żaden użytkownik samochodu nie chce myśleć o chwili, kiedy jego pojazd zostanie unieruchomiony. Niestety, wady i usterki są nieuchronne, szczególnie kiedy samochód ma niż kilka lat i kilkadziesiąt tysięcy kilometrów za sobą. Warto być przygotowanym na taką ewentualność i mieć w samochodzie przedmioty, które zabezpieczą nas i nasze mienie na środku drogi. Jakie to produkty?

 Like
comment Leave a comment
Targi Motoryzacyjne w Poznaniu big-plus
Motoryzacja

Targi Motoryzacyjne w Poznaniu – wskazówki dotyczące pobytu w mieście dla odwiedzających

Cze 22, 2016

Każdego roku MotorShow w Poznaniu cieszy się bardzo dużą popularnością. Chociaż w mieście każdego dnia odbywają się targi branżowe, to zawsze te związane z motoryzacją cieszą się największą oglądalnością, a na ulicach panuje istny chaos! Dlatego jeżeli ktoś przyjeżdża do stolicy Wielkopolski na Targi Motoryzacyjne, powinien zapoznać się z kilkoma wskazówkami.

 Like
big-plus
Motoryzacja

Wybieraj kombinezony motocyklowe z dobrej jakości skóry

Lut 20, 2016

Przejażdżka na motocyklu to jedna z piękniejszych chwil, na które z utęsknieni czekają fani jednośladów. Na dworze jest coraz cieplej, więc pora zacząć się przygotować do sezonu i kupić nowy kombinezon, jeśli dotychczasowy jest już mocno sfatygowany. Trzeba mieć świadomość, że w razie wypadku strój jest jedynym elementem, który w jakiś sposób zabezpiecza przed uszkodzeniem […]

 Like
big-plus
Motoryzacja

Technologia kładzenia cynku w sprayu

Lut 19, 2016

Wiele osób decydując się na zakup cynku w sprayu jest przekonana o jego ogromnych właściwościach antykorozyjnych. W mniemaniu wielu z nas wystarczy równomiernie położyć go na rdzę, aby zatrzymać jej rozwój i móc pomalować dany element. Czy rzeczywiście tak to wygląda?

 Like
big-plus
Motoryzacja

Automatyczna jazda

Sty 30, 2016

Badania potwierdzają, że kierowcy obsługujący automatyczną skrzynię biegów nieczęsto decydują się na zakup samochodu ze skrzynią manualną. Głównym powodem, który sprawia, że liczba zwolenników „automatu” stale wzrasta, jest większy komfort jazdy, szczególnie gdy kierowcy poruszając się po zatłoczonych drogach lub stoją w korkach. W tym przypadku nie muszą operować dźwignią zmiany biegów oraz sprzęgłem.

 Like
big-plus
Motoryzacja

Nowy czy używany?

Gru 15, 2015

Kierowcy często zastanawiają się jaki samochód powinni wybrać: nowy czy może jednak używany? Wybór samochodu jest bardzo ważną kwestią, gdyż wpływa w istotny sposób na domowy budżet.

 Like
big-plus
Motoryzacja

Hyundai i10 – czyli „malec” napakowany technologią

Sty 27, 2015

Coraz częściej w miastach nie ma odpowiednich warunków do jazdy samochodem. A z pewnością do prowadzenia samochodu o dużych rozmiarach, charakteryzującego się wysokim spalaniem paliwa. Dlatego też popularnością cieszą się modele niewielkie, należące do segmentu A, a jednocześnie zapewniające komfort podróżowania. Nie zapominajmy, że przejazd przez zatłoczone ulice może ciągnąć się w nieskończoność. Taki właśnie […]

 Like