Please wait, loading...

Latest Updates

Spotkajmy się w małym domku big-plus
Dom i Wnętrze

Spotkajmy się w małym domku

Kwi 06, 2017

Nowoczesna architektura ogrodowa w dużej mierze odwołuje się do tradycyjnych koncepcji estetycznych i wykorzystuje urodę klasycznych projektów i materiałów. Przykładem tego są małe domki ogrodowe. Stanowią one wyraz naszej, częściowo utraconej, obecności w świecie natury. Umożliwiają pewien powrót do naturalności w jej nowoczesnym wymiarze.

 Like
comment Leave a comment
big-plus
Dom i Wnętrze

Jakie łóżko wybrać do naszego mieszkania?

Gru 16, 2016

Wybór konkretnego łóżka z pewnością będzie dla nas nieco problematyczny – wszystko za sprawą licznych modeli łóżek, dostępnych w sklepach meblowych stacjonarnych oraz internetowych. Producenci co jakiś czas zasypują nam interesującymi nowościami. Które z nich faktycznie powinny być w kręgu naszego zainteresowania? Z pewnością warto zwrócić uwagę na materiały, z których wykonane są meble. Najczęściej […]

 Like
comment Leave a comment
big-plus
Dom i Wnętrze

Biura i gabinety – jakie meble wybierać?

Lis 18, 2016

Wyposażenie gabinetu czy biura to trudne zadanie – nie tylko ze względu na konieczność dopasowania elementów wystroju do właściciela, ale również z powodu olbrzymiej ilości mebli biurowych na polskim rynku. Meble biurowe i konferencyjne znajdziemy w sklepach stacjonarnych, internetowych. Jakie elementy wyposażenia biura powinny być dla nas priorytetem? Oto kilka wskazówek! Najważniejsze w biurze są […]

 Like
comment Leave a comment
Dobre oświetlenie w biurach – jak o to zadbać? big-plus
Dom i Wnętrze

Dobre oświetlenie w biurach – jak o to zadbać?

Paź 26, 2016

Dobre oświetlenie pomieszczeń biurowych jest jednym z najważniejszych zagadnień związanych z pracą poza domem. Warto wiedzieć, że zanim budynek zostanie oddany do adaptacji specjaliści mają za zadanie sprawdzić natężenie światła w danych miejscach i zaopiniować konkretny rodzaj oświetlenia (moc, natężenie światła). Jak sami pracodawcy muszą zadbać o komfort swoich pracowników?

 Like
comment Leave a comment
Meble wypoczynkowe w pokojach dziennych – co wybrać? big-plus
Dom i Wnętrze

Meble wypoczynkowe w pokojach dziennych – co wybrać?

Wrz 02, 2016

Poszukiwania sofy i foteli do pokojów dziennych i salonów mogą zająć nam sporo czasu – wszystko za sprawą szerokiej oferty topowych producentów oraz możliwości związanych z tapicerowaniem, zmianą kolorów. Wchodząc do sklepów meblowych i buszując w sklepach internetowych powinniśmy mieć konkretne oczekiwania względem mebla: określić jego styl, funkcjonalność, kolor. Dzięki temu zakupy przebiegną znacznie szybciej!

 Like
Nietuzinkowe dodatki w pokoju dziecka big-plus
Dom i Wnętrze

Nietuzinkowe dodatki w pokoju dziecka

Wrz 01, 2016

Urządzenie i wyposażenie pokoju dziecka powinno być uzależnione przede wszystkim od jego wieku i naszych możliwości finansowych. Oszczędność nie powinna być jednak powodem pozbawiania dziecka przestrzeni, w której będzie czuło się komfortowo i bezpiecznie. Jak sprawić, aby pokój dziecka był idealnym miejscem do spania, nauki i zabawy? Oto kilka wskazówek!

 Like
big-plus
Dom i Wnętrze

Biznes dla kobiet

Sie 30, 2016

Coraz więcej przedsiębiorczych kobiet decyduje się na ruszenie z własnym pomysłem na firmę. Oczywiście, panie mogą zajmować się różnymi dziedzinami, ale pewne gałęzie branży usługowej są szczególnie lubiane przez bizneswoman. O jakiego typu firmy chodzi? Jakie są dobre pomysły na biznes dla kobiet?

 Like