Egzotyczne wakacje dla każdego!

11 months ago

Polacy coraz chętniej wybierają się na egzotyczne wakacje – są one przystępne cenowo i gwarantują moc wrażeń. Najczęściej w celu wykupienia wycieczki udają się oni do profesjonalnych biur podróży – rzadko kiedy decydujemy się na samodzielną organizację takiego wyjazdu. Biuro podróży załatwi za nas praktycznie każdą formalność. Wybierając się do egzotycznych krajów mamy zapewnioną opiekę, zakwaterowanie oraz inne atrakcje. Co warto wiedzieć o wyjazdach z biurem podróży?

Dominikana – poznaj jej uroki

Jedną z najchętniej wybieranych destynacji obecnie jest Dominikana. Ten piękny wyspiarski kraj leży na malowniczym Morzu Karaibskim. Samo położenie tego państwa sprawia, że wypoczynek tutaj to prawdziwa atrakcja dla osób w każdym wieku. Dominikana oferuje nie tylko piękne plaże, ale również krystalicznie czyste wody przybrzeżne, liczne zabytkowe miasta, ciekawą kulturę i folklor. Turyści mogą też zwiedzać liczne cuda natury – wyspa słynie ze wspaniałych zwierząt i roślin.
Co może zaoferować nam biuro podróży?

W cenie biletu na Dominikanę biuro podróży oferuje nam ubezpieczenie turystyczne, przelot i transfer na lotnisko, zakwaterowanie w wybranym przez nas hotelu, wyżywienie, opiekę pilota lub rezydenta, możliwość korzystania z hotelowych atrakcji (najczęściej basen, strefa SPA). Poza cenami biletu znajdują się wycieczki fakultatywne, które możemy wykupywać dodatkowo, jako osobną atrakcję. Najczęściej są one organizowane do miejsc atrakcyjnych. Przebywając na Dominikanie warto skorzystać z szerokiej oferty wypożyczalni sprzętu wodnego, zarówno do nurkowania, jak i żeglowania. Osoby nie posiadające doświadczenia mogą wykupić lekcje nurkowania z instruktorem.
Dominikana to destynacja nie tylko indywidualnych turystów. Coraz częściej spotyka się także wyjazdy firmowe na Dominikanę.

admin