Dom inteligentny – nowoczesność w naszych mieszkaniach!

Dom inteligentny – nowoczesność w naszych mieszkaniach!

6 months ago

Domy inteligentne to rozwiązania coraz częściej stosowane w naszych domach czy mieszkaniach. Polacy pokochali możliwości, jakie dają inteligentne czujniki i to, co oferują. Na czym polega działanie domów inteligentnych?

Steruj elementami mieszkania!

Dom inteligentny to instalacja, obejmująca zarówno zawory gazu, prądu, wody, centralny zamek, rolety, bramy. Instalacja ta może również dotyczyć wszelkiego sprzętu audio i video, ale i urządzeń takich jak… ekspres do kawy! Zainstalowane w domu czujniki mają za zadanie sterowanie tymi elementami zgodnie z naszymi wytycznymi. Aby móc odpowiednio programować czujniki konieczne jest posiadanie dedykowanej aplikacji, którą obsłużymy przy pomocy tabletu lub też smartfona. Aplikacje przygotowywane są w języku polskim, dlatego korzystanie z nich nie będzie żadnym problemem również dla osób starszych.
Działanie czujników umożliwia czasowe zamykanie czy otwieranie zaworów gazu, wody, regulowanie natężenia światła w konkretnych pomieszczeniach, regulowanie działania sprzętów grających, programowanie telewizora i wiele innych. Czujnikami możemy zarządzać również będąc z dala od domu – konieczne jest jedynie połączenie z siecią.

Szukasz firmy specjalizującej się w tworzeniu instalacji domów inteligentnych? Masz dodatkowe pytania? Warto zwrócić się do specjalistów. Jedną z topowych firm w Polsce zajmującą się domami inteligentnymi jest bez wątpienia sklep www.ferguson-digital.eu.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.