Co powinniśmy wiedzieć o naklejkach podłogowych?

8 months ago

Naklejki podłogowe o charakterze reklamowym, to – wbrew pozorom – dość specyficzna forma reklamy. Przed jej zastosowaniem, powinniśmy coś ciekawego na jej temat wiedzieć. Zwłaszcza, że jest to dość niecodzienna forma reklamy.

Czas trwania

Naklejki podłogowe – Brooklyn, to dość „krótkotrwała” forma reklamy. Zwłaszcza ze względu na warunki, w jakich muszą one „pracować”. Przeważnie wykorzystuje się je w supermarketach i centrach handlowych. Tam ich największymi wrogami są wózki sklepowe. Ich koła, bardzo szybko zarysowują powierzchnię naklejek, tym samym skracając ich czas ekspozycji. Zwykle wynosi on maksymalnie 3 miesiące.

Jak wydłużyć czas ekspozycji?

Odpowiedź jest prosta – firmy produkujące reklamy w formie naklejek podłogowych, często wyposażają je w specjalny laminat. Ma on formę specjalnej warstwy ochronnej, która wydłuża czas ekspozycji, chroniąc wrażliwą reklamę przed uszkodzeniami.

Ale to nie wszystko! Coraz częściej, do zabezpieczenie reklamy, wykorzystuje się laminat, który kładziemy również poza obrys reklamy. W ten sposób, tworzy się specjalna otoczka, która dodatkowo chroni krawędzie reklamy przed przecieraniem.

Czas ekspozycji – ruch pieszy

O ile w przypadku wózków sklepowych czas ekspozycji naszej reklamy nie jest dłuższy niż trzy miesiące, o tyle w przypadku ruchu pieszego jest on znacznie wydłużony. Chodzi tu przeważnie o różnego rodzaju dworce, niewielkie centra handlowe itd, gdzie nie mamy do czynienia z wózkami. W takim przypadku, czas ekspozycji wydłuża się nawet do 6 miesięcy, choć oczywiście jest on uzależniony od natężenia owego ruchu.

Gdzie można je naklejać?

Naklejki podłogowe – Brooklyn, to produkty, które można naklejać dosłownie wszędzie. Nie ważne, czy mamy do czynienia z chropowatą, czy tez gładką powierzchnią podłogi. Zarówno w jednym jak i w drugim przypadku – idealnie trzymają się one każdego podłoża.

Warto dodać, że naklejki te mogą być wycinane w przeróżnych, nawet najbardziej wymyślnych kształtach, zależnych od oczekiwań Klienta.

Źródłem artykułu jest strona naklejki podłogowe – Brooklyn.

admin